Alçısız Kartonpiyer

kartonpiyer kartonpiyerler strafordan üretilmektedir. Stafordan olduğundan dolayı kuş tüyü kadar hafiftir. Duvarlarınıza ve tavanlarınız oldukça kolay bir uygulabilmektedir. Starafor Kartonpiyerleri büyük yapı marketlerde bulabilirsiniz evinize kendiniz de uygulayabilirsiniz. Bunun için kendi yapıştırıcısını ve ya silikon kullanabilirsiniz.

Ugulayacağınız yüzeyi iyice temizledikten sonra stadora biraz yapıstırı sürüp yapıştırınız. Köşelerde ise yapıştırma işlemini önce kenarları bıçağı yardımıyla tam oturacak şekilde kesmelisiniz yapıştırma işlemi bittikten sonra kuruması için bir gün bekledikten sonra plastik boyayla istediğiniz renge bayaybilirsiniz.

Bittikten sonra evinizin görünümünü büyük ölçü sağlayacağından hic bir şüpheniz omasın resimde görüldüğü gibi çok sevdiğiniz bir resminizi veya güzel bir manzara resmini duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Ustalık gerektimeden ve çok ucuz maliyetlerle size güzelteştirecek bir tüya paylaşmaya çalıştım aklınıza gelen değişik birşeyler varsa aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden baylaşabilirsiniz.

Bunlarda var

, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir