Asma Tavan Led Aydınlatma Gizli ışık spot bandı

asmatavan led aydınlatma (1)

Asma Tavan aydınlatma ışık uygulamalarımız konusunda sitemizden tüm bilgilere ulaşabilirisniz. İsterseniz 22 Farklı renk Veren Rgb Led İle Uzaktan Kumandanız İle İstediğiniz Rengi Tavanınızda Görebilirsiniz. Asma Tavan Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.

Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette kaygıları gidermek amacıyla. Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilmektedir.

asmatavan led aydınlatma (2)

Asma tavan sistemleri kullanım alanları için kolaylık sağlamasının yanında birçok alt yapıyı gizler ve çekilen sistemlerine kolay müdahale etmemize yardımcı olur. Asma tavan sistemleri istenilen konsepte uygun olarak imal edilerek uygulanabilir.

asmatavan led aydınlatma (3)

Mevcut döşemeye askı sİstemi ile tutturulmuş metal iskelet üzerine alçıpan levhaların vidalanması ile oluşturulan Asma Tavan sistemidir. Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür.

Bunlarda var

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir