İletişim

asmatavan kampanyaYılın  ustası kartonpiyerci  Ali usta

Ali ustayı yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı .gen.tr ekibi olarak tebrik ediyoruz. Ali usta meslek hayatına 17 yaşında başladığı günden bügünde tam 15 seneyi geride bırakmış. konusunda büyük bir deneyime sahip Ali usta kurduğu ekipleri İstanbul’un her noktasında uygulamalarını başarı ile gerçekleştiriyor.

Kartonpiyer uygulamalarının yanı sıra , , , , ve komple hizmeti sunuyor.

Ali usta kartonpiyer ürünleri ile ilgili yorumlarınıza buradan cevap verecektir. Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Kartonpiyer ve dekorasyon işleriniz için ali ustaya direk ulaşabilirsiniz.

  • Not: Ali usta İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır.
  • Haftanın 7 günü saat 09.00 ve 21.00 arası arayabilirsiniz.
  • Mail adresi : kartonpiyercialiusta@gmail.com

facebook

Kartonpiyer uygulamaları

goztepe kartonpiyer

Kartonpiyer hizmet sayfası olarak yılın ve ayın başarılı kartonpiyer ustalarını sizlere tanıtmaya devam edeceğiz 2009 yılında yaptığı kartonpiyer işleri ile bir çok ev sahibini mutlu eden ali usta finale kalan 3 adayın arasından 1 seçilmiştir. Elimizden geldiğince en iyi iş yapan ustaları tanıtmaya devam edeceğiz.


facebook

184 comments on “İletişim
  1. Konya’da SRG YAPI adı altında firmamız faaliyet sürdürmektedir. Bünyemizde ısı yalıtım mantolama kartonbiyer ürünleri satılmaktadır. Kendi üretimimiz olan söve ve yalıtım toz grubunun yanında stropiyer tavan kaplama ve lamba göbeği satışıda olacaktır. Stropiyer lamba göbeği tavan kaplama ve benzeri ürünlerle ilgili teknik ve fiyat bilgilendirilmesini rica ediyorum.
    İyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir