İş ve işci aranıyor

Sevgili ustalarımız öncelikle hepinize saygılarımızı sunarız. .gen.tr ekibi olarak 3 yıldır yayın hayatımızı başarı sürdürmekteyiz. Bizleri yücelten e mail ve yorumlarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Sizlere daha yararları olabilmek adına bir kampanya başladık artık kartonpiyer.gen.tr internet üzerin online olarak iş arayan ve işci arayan firmaları buluşturuyoruz.

Usta arayan firmaların uyması gereken kurallar ; Öncelikle hangi nitelikte usta ve işci aradığınızı belirtiniz. Çalışma sürekliliği aylık haftalık günlük vb. Kaç kişi arandığı bu bilgileri bize eksiksiz olarak yollamanız halinde bu ilanınız olarak yayınlanacaktır.

İş arayan ; Öncelikle ustalık dalınızı mutlaka bildiriniz. (,duvarcı vb.) Oturduğunuz il ve yaşınız belirtiniz.

Not : İletişim bilgileri umuma açık olduğundan kötü niyetli kişilerin bilgileri olumsuz kullandığından dolayı sizlerden gelen istek üzerine iletişim bilgileri yayınlanmamaktadır. İstediğiniz ilan’a ulaşmak için lütfen bize mail olarak bildiriniz bilgileriniz karşı tarafa bildirilecektir. İletişim için mail adresi :  info@kartonpiyer.gen.tr

Usta Arayan Şirketler :

.

Firma Adı : Kashoo Yapı İç Mimari Ltd Şti

Yer: İstanbul / Nişantaşı

12 yıldır İstanbul Nişantaşında iç mimari ve dekorasyon hizmetleri sunan şirketimize genç çalışkan sürekli maaşla çalışacak boya işinde usta aranmaktadır. İş  süreklidir 40 yaşına aşmamış ustalar tercih sebebidir. Yol + SSK + sosyal haklar mevcuttur.

———————————————————————————————————————–

Firma Adı : Demir Tesisat

Yer : İstanbul / Kartal

Kartal’ da hizmet veren firmamıza daha önce sıhhi tesisat işinde çalışmış mesleği benimsemiş elemanlar aranıyor. 30 yaşını aşmamış ve askerlik problemi olmayan 2 kişi alınacaktır.

———————————————————————————————————————–

İş Arayan Ustalar :

.

Duvarcı ustası : Merhaba Adım Hamza Korkmaz 34 yaşındayım 17 yıllık duvarcı ustasıyım. İnşaat sektöründe sürekliliği ve devamını olan iş arıyorum. İstanbul Bağcılar da oturuyorum.  İşin durumuna göre kalıcı olarak başka şehirlere de gidebilirim.

Dış cephe ustası : Adım Cavit Yalın 28 yaşındayım 8 yıllık dış cephe ustasıyım. Dış cephe konusunda her türlü işe talibim. Yevmiye usulu her türlü işleriniz yapılır. İstanbul Gültepe’ de oturuyorum. Dış cephe kaplama işleriniz olduğunda bana ulaşabilirsiniz. Telefonum 24 saat açıktır.

İnşaat İşcisi : Selami Ateş yaşım 26 İstanbul Ümraniyede oturuyorum. İnşaat üzerine bir çok işte çalıştım her türlü işi yaparım. Devamlı ve kalacak yeri olan  iş olursa iyi olur.

Selami Ateş’e ümraniye de iş bulunmuştur. İş veren Sema yapıya hayırlı işler dileriz.

Bunlarda var

218 comments on “İş ve işci aranıyor
  1. merhaba 18 yıllık kartonpiyer alçıpan taşyünü tavan ve klipin tavan ustasıyım işi olan arkadaşlar bu numaradan bana ulaşabilirler

  2. Merhabalar adım özcan 14 yıllık ustalık tecrübesi olan iyi ustayım ustalık alanın seramik döşemek bunun dışında doğal taş patlatma taşları yapıyorum ayrıca kara sıva bölme duvar boya badana işleriniz itina ile yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir