Kartonpiyer Göbek Modelleri

kenarlarına monte edilen kartonpiyerlerin tamamlayıcı ürünüdür. amaçlı kullanılan avize bağlantı yerlerine monte edilen göbekler tavan kısımları kırılarak alçı ile tavana yapıştırıldığından riski oluşturmamaktadır. Aşağıdan göbek modellerimize bakabilirsiniz. İstediğiniz göbek tasarımlarınız var ise elinizdeki tasarıma göre kalıp çıkartılarak istenilen uygulanmaktadır. Göbek resimlerini büyütmek için üzerine tıklayınız.

Bunlarda var

,
7 comments on “Kartonpiyer Göbek Modelleri
  1. Kartonpiyer göbek siparişi vermek istiyorum, stoğunuzda G-500 veya G-532 veya G-702 modelden aşağıdaki boyutları karşılayacak bouylarda var mı?

    65 x 65 (2 ad)
    50 x 50 (4 ad)
    40 x 40 (1 ad)

  2. smlar çorumda mantolama işi ile hem satış hem de uygulama yapıyoruz .ürünlerinzi çorumda hem satıp hemde uygulama olarak yapabiiriz konuyla ilğili yetkililerden bizimle irtibata gecersenz sevinirim

  3. merhabalar ben kartonpiyer yapmak istiyorum bu sitede gösterilen kartonpiyerlere nasıl sahip olabilirim işçiliğini kendim yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz tşk.

  4. ürünlerinizi yakından incelip takip ediyorum ben doğuanadolu bölgesinde polisan boya satış temsilcisiyim ürünlerinizi doğu bölgesinde tanıtıp satışında bulunmak istiyorum..gereyin yetkili yerlere ulaşmasını arz ederim barış kırca van

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir