Köpük kartonpiyer nedir ?

kopuk kartonpiyer malzemeden üretilir ve malzenin yüzde 95 havadan oluştuğundan çok hafif malzemedir. En büyük avantajı ise kartonpiyer gibi alçıdan üretilmediğinden çok yıllar sonra bile düşme riski yoktur. Düşse asla yaralanmalara neden olmaz.

Bir çok gazete haberinde okumuşsunuzdur kartonpiyerin yerinden düşmesi çeşitli yaralanmalara olmuştur basında yer alan olay ise Silivre Cezaevinde Ergenekon davasının görülmesi esnasında bir avukatın üzerine düşen kartonpiyer avukatın kolunun kırılmasına neden olmuştur. Köpük kartonpiyer plastik ile istediğiniz renge boyaya bilirsiniz. Ömür boyu garantili ve alçı kartonpiyerlere göre %80 daha ucuzdur. Ayrıca evinizin alçı kartonpiyerdeki gibi toz ve alçı yığını haline gelmez. Montajını usta çağırmadan kendi kendine bile yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağına Stropiyer Montajı sayfamızdan bakabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorularınızı yorum gönderebilirsiniz.

Bunlarda var

,
3 comments on “Köpük kartonpiyer nedir ?
  1. köpük kartonpiyerin duvardaki görünümü ile normal kartonpiyerin görünümü arasında çok fazla bir fark var mı?? Hangisi daha estedik duruyor. Bilgi vermenizi rica ederim.

    Kübra hanım görünüm olarak ilk bakışta fazla bir fark yoktur çok dikkatli barsanız kartonpiyer ile stropiyer arasındaki farkı anlayabilirsiniz.

  2. köpük kartonpiyerin duvardaki görünümü ile normal kartonpiyerin görünümü arasında çok fazla bir fark var mı?? Hangisi daha estedik duruyor. Bilgi vermenizi rica ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir