Mıknatıslı boya fırçası tutacağı

manyetik-firca-tutucagiBoya yaparken karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de fırçayı bırakacak yer bulamamamız. Genellikle kutunun üzerine bıraktığımız fırçalar boya damlatır ve kirlenir.. Bazen boya yaparken fırçayı bir yere koymanız gerekir ama fırça boyalıdır. Hiçbir yeri fırçayı koyamazsınız. firca tutucu tam olarak fırçayı durması gereken yerde tutuyor. Boya sırasında oldukça can sıkıcı bu durum basit bir buluşla ortadan kaldırılmış. tutucu bir sayesinde fırçamış iş aralarında güvenle bizi bekliyor. Fırçaların tamamında kullanılan metal kısım mıknatıs tarafından çekilebilen zellikte. Yurt dışında 3 dolara satılan bu ürünü yerli üreticiler de kolayca yapabilir.

Dolu boya için üstteki mıknatısı daha boş kutu için alttaki mıknatısı kullanıyorsunuz. Fırçadaki boya da kutunun içine akıyor ziyan olmuyor. Özel bir fırça gerektirmiyor. Özel bir boya gerektirmiyor. Herkesin karşılaştığı bir problem için basit bir çözüm. Bu arada tutucunun arkasını da boya kutusunun kapağını açmak için kullanabiliyorsunuz.

Bunlarda var

One comment on “Mıknatıslı boya fırçası tutacağı
  1. Firmamız bu ürünün Türkiye distribütörlüğünü almıştır ve bayilikler verecektir. Ürünü almak isteyenler iletişim sayfasından bize ulaşabilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir