Saten boya uygulaması

Saten boya uygulama yapılacak alan ( ,zemin , , kapı ) tüm kenar köşeler koruyucu folyolar ve örtüler ile kaplanıp bütün temizlik önlemleri alındıktan sonra uygulamamıza etap olarak başlanır. Saten boya ismi itibari ile pürüzsüz anlamına gelen bir boya uygulama çeşididir . Yapılacak alan Kara , alçı , alçıpan yüzey veya ( ham ) ise yüzey zımparalanıp varsa eski boya kalıntıları kazınıp , temizlendikten sonra bunları edip tüm yüzeyler 3-4 kat sıva ve saten perdah alçıları ile pürüzsüz hale getirilirken ve kenar köşeler , köşebent monte edilip simetrik bir görüntü elde edilir . uygulamasının peşinden tamamen düzeltilmiş yüzeyimizdeki pürüzleri ortadan kaldırmak için tüm yüzey ve kenarlar titreşim zımpara ile pürüzsüz hale getirilip,yüzeyler tozdan arındırılıp , yüzey mukavemeti artırmak ve iyi tutucu bir zemin oluşturmak için tüm yüzeyler silikon astar ile astarlanır. boyaya hazır hale gelmiş yüzeyler filli ile astarlandıktan sonra rötuş macunları ile kontrol edilir . Boyaya hazır hale gelen yüzeyimize alpina silan su bazlı silikonlu saten boya ile istenilen renkte uygulama yapıldıktan sonra koruyucu folyolarımız kaldırılıp uygulama alanı temizlenip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur .

Su bazlı plastik tavan , : klasik bir boya çeşididir hemen hemen her yere uygulanır .  Kullanımdaki amaç pratik ve ekonomik olmasıdır . amatör ve profesyonel kullanımlarda büyük tercih sebebi olmuştur .

Su bazlı silikonlu , akrilik dış cephe boyaları : su geçirimsizlik özelliği ve yüksek esneme kabiliyeti ile binalarınızı suya güneşe dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma performansı sağlamakla beraber dekoratif bir boya çeşididir

Bunlarda var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir