Su Bazlı Boya ve Sentetik Bazlı Boya

Su Bazlı Boya , Kullanıldığı Alanlar : İç ve Dış cephe uygulamalarında nem ve güneş etkilerine son derece dayanıklı bir üründür . Bunun yanı sıra ahşap ve ahşap ürünleri , , , beton , gazbeton , , alçı sıva , gibi beton ve ahşap esaslı yüzeylere dekoratif ve koruyucu amaçlı uygulanır .Kokusuz olma özelliği ile profesyonel ve amatör kullanımlarda tercih sebebidir.

, Kullanıldığı alanlar : iç ve dış aksamlarda bina cephe dekoratif uygulamalarda , demir, metal ferforje , ahşap yüzeylerde , pas ve korozyon önleyici olarak kullanılması yanı sıra yarı mat ve yarı mat olmak üzere dekoratif bir boya çeşididir . Ahşap koruyucu astar ve verniklerde sentetik ürünler kullanılmaktadır.

selülozik boya , kullanıldığı alanlar : ahşap , metal , gibi mukavemeti yüksek aşınmalara dayanıklı olması bakımından selülozik boya ürünleri profesyonel anlamda kullanılmaktadır. , parke cila otomotiv sanayii gibi alanlarda selülozik ve akrilik yüksek dirençli boyalar kullanılmaktadır.

Boya seçerken kalite ve ürün performansı bakımından dikkat edilmesi gereken bir hususta zemin ve uygulama yapılacak alana en uygun ürün teminidir . Her boya her yere uygulanama. Gerekli teknik destek ve bilgi için size en yakın uygulama ve satış bayiilerinden yardım isteyebilirsiniz

Bunlarda var

One comment on “Su Bazlı Boya ve Sentetik Bazlı Boya
  1. I should digg your post so more folks can look at it, really useful, I had a tough time finding the results searching on the web, thanks.

    – Norman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir